HAKKIMIZDA
2006 Yılında Hacer Teknik Klima Sistemleri adıyla çıktığımız yola; satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini esas alan ilkelerimiz sayesinde, sürekli müşteri portföyünü genişletmiş bir şirket olarak, 2013 yılı itibariyle Çorlu,Çerkezköy ve Trakya bölgelerinde hizmetlerimize devam etmekteyiz.

18 Yıllık bilgi birikimi, tecrübe ve yoğun satış hacmimizle müşterilerimize en uygun fiyatı verme imkanına sahibiz.

Geride bıraktığımız süreçte daha kaliteli, daha eğitimli, kendi bünyesinde oto kontrolünü yapabilen ve teknolojiyi yakından takip eden genç, dinamik ve tecrübeli ekibimizle müşterilerimize karşı yüksek hizmet kalitesini standart hale getirmeyi hedefledik.

Önümüzdeki süreç için de çalışmalarını aynı yönde devam ettiren Hacer Teknik İklimlendirme Sistemleri eğitime ve bilginin en üst seviyede paylaşımına önem vererek müşteri memnuniyeti ve sürekliliğinin sağlanması çerçevesinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Hacer Teknik İklimlendirme Sistemleri, her biri kendi alanlarında deneyimli ve sertifikalı uzman kadrosu ve verimli iş planlama yapısıyla gerçekleştirdiği projelerle sürekli ilerleme sağlamış ve oluşturduğu teknik altyapı ile gelişmeye açık ve sistemli büyüyen bir kurum haline gelmiştir.

Şirketimiz dünyanın lider klima ve kombi markalarını bünyesinde bulundurup satış ve satış sonrası hizmet sunarak yüksek hizmet kalitesini standart hale getirip ısıtma ve soğutma çözümlerinde “tek adres” olmuştur.

Türkiye çapında her bölgeye satış ve satış sonrası servis hizmeti vererek, anlaşmalı olduğumuz marka iklimlendirme sistemlerini aynı çatı altında, en cazip fiyatlarla ve uygun ödeme koşulları ile sizlerin hizmetine sunmaktayız.