Neden Hacer Teknik ?HACER TEKNİK İLE HANGİ MEVSİMİ YAŞAMAK İSTERSİNİZ ?


Isıtma-Soğutma-Klima Sektöründe 18 Yıllık Deneyim ve Uzmanlık

Her ihtiyaca uygun geniş marka, model ve kapasite seçenekleri

Uygun ödeme alternatifleri

Satış sonrası güvenilir servis hizmetleri

Sunulan hizmetlerde 1 yıl işçilik ile ürün garantisi

Hacer Teknik, mühendislik bakış açısını doğru ürünle birleştirerek etkili çözümler üreten, uzun yıllar sorunsuz ve yüksek performansta çalışan sistemleri garanti eden, alanında uzman bir firmadır.

Hacer Teknik, yaptığı işin arkasında duran, güven veren, şeffaf ve samimi olan, hızlı çözüm üreten, en değerli partnerinin müşteri olduğunun bilinciyle maksimum hizmet kalitesini önemseyen, bilgisini ve uzmanlığını paylaşarak büyüyeceğine inanan insan gücüyle, işini en iyi şekilde yapan ve sürekli geliştirme azmiyle beslenen, gelecekten umutlu ve mutlu insan kaynağıyla, her ne sebep olursa olsun hizmet standardını önemseyen bir çalışma anlayışına sahiptir

Güvenirlik, çözüm üretmek, hizmet odaklılık, paylaşmak, uzmanlık, doğallık, mutluluk ve kalite değerleri bu anlayışın özünü oluşturmaktadır.

HACER TEKNİK sektördeki lider dünya markalarını çatısı altına toplayan, güler yüzlü ve uzman kadrosu ile satış öncesi ve satış sonrası hizmetleriyle siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmış köklü bir kuruluştur. Kısa süre de hızla yol kat eden Hacer Teknik hedef ve ilkeleri ticarette samimi ve dürüstlüktür. HACER TEKNİK 18 yıllık tecrübesi kaliteli servis ve satış elemanlarıyla sizlere her an 4 mevsimi yaşatır.her tüketiciye hitab eden farklı modellerimiz ve markalarımız için çağrı merkezi danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.