Yer Tavan Tipi Split Klima

   

Yer Tavan Tipi Split Klima Nedir?

İsteğinize bağlı olarak hem tavana, hem de pencere altı seviyesine monte edilebilme özellikleri ile yer tavan tipi split klimalar konut, mağaza ve ofis gibi mekanlar için en ideal montaj ve estetik imkanlarını sunmaktadırlar. Yer tavan tipi split klimalarda da opsiyonel ek ısıtıcı takviyesi vardır. Uzaktan kumandalı modelleri mevcutYer tavan tipi split klima iç ünitesidir.

Yer Tavan Tipi Split Klima Nerede Kullanılır?

Konutlarda, İş yerlerinde, Bilgi işlem odalarında, Toplantı salonlarında, Mağazalarda, Alışveriş merkezlerinde, Isıtılması ve soğutulması istenen tüm mekanlarda güvenle kullanabilirsiniz.

Yer Tavan Tipi Split Klima Nasıl Monte Edilir? 

Yer tavan tipi split klimanızın iç ünitesi klima kullanacağınız mekana, dış ünitesi ise bu mekanın dışında kalan ve atmosfere açık olan bir alana monte edilir. Teras, açık balkon veya pencere altları dış ünite montajı için uygun alanlardır.

İç ve dış ünite; bakır boru, elektrik kablosu, drenaj hortumu, izolasyon ve dekoratif bandajdan oluşan ara tesisat ile birbirine bağlanır. Bu bağlantı esnasında klimanızın altında kalacak şekilde duvarınızda açılan 8 cm çapındaki dairesel ara tesisat yuvası montaj bitiminde izolasyon malzemeleri ile tamamen kapatılır.

Yüksek seviyede teknik bilgi ve tecrübe gerektiren yer-tavan tipi split klimanızın montajı, mutlaka klima teknik servisiniz tarafından yapılmalıdır.