OnarımONARIM

Soğuk ve sıcak havalarda kurtarıcımız klimalar kimi zaman çok basit nedenlerle bozulur ya da tam randımanlı çalışamaz. Hava filtrelerinin kirlenmesi, yanlış monte gibi nedenlerden dolayı tam soğutma ya da ısınma gerçekleşmiyorsa, klimanız su akıtıyorsa çözümü HACER TEKNİK'de!

Klima tamiri ile ilgili merak edilen tüm sorulara cevap HACER TEKNİK'de Klimaların periyodik bakımları hakkında bilgi sahibi olun. Hava filtresi nasıl temizlenir? Kapı ve pencereler mutlaka kapalı mı olmalı? Elektronik hata olabilir mi? Hava kaç derecenin altındaysa klima çalışmaz?

 

Kademeli olarak mı sıcaklığı artırmak gerekir? Ne zaman servis çağırmak gerekir? Klimayı temizlemek işe yarar mı? Klima nasıl temizlenir? Tesisatında problem olabilir mi? Elektrik bağlantısını kontrol etmeli miyiz? Klima ilk çalıştığı an ses yapması normal mi? Ne kadar ses sorun teşkil etmez? Hava filtresini değiştirmek sorunu çözebilir mi? Problem olmasa bile servis kontrole gelmeli mi? Şalterini indirmek klimada sorun oluşturur mu? Uzun süre kullanılmayan klimaların verimi düşer mi?

Size bir telefon uzaklıktayız.Sizlerle irtibata geçiniz.